Choď na obsah Choď na menu
 


Copy ?!

4. 5. 2008
Vysoko posadený cop vyžaduje perfektne uhladené vlasy. Naneste na spánky trochu spevňovacieho gélu a prstami prehrabnite pramienky okolo uší. Celý účes „zasponkujte“.
Pokiaľ máte mastné vlasy, cop vám pomôže trošku ich zamaskovať a otravné umývanie vlasov môžete odložiť na zajtrajšok. Počítajte ale s náročnejším rozčesávaním. Gél totiž vlasy citeľne spevní.

Cop sa objavil na prehliadke Stelly McCartney, Dolce&Gabbany, Valentina , Marca Jacobse aj Sone Rykiel. Modelky boli veľmi ľahko nalíčené a ľahko vykračovali v honosných róbach. Nikto sa nepozastavoval nad odstávajúcimi ušami jednej z nich. Áno, to je jediná tienistá stránka copu – vyniknú aj vaše prípadné nedostatky v podobe odstávajúcich uší, vysokého čela či škaredého znamienka.

Pokiaľ máte vlasy samú kučeru, nemusíte sa copu vzdávať. Nevyčesávajte si ho vysoko, ale zopnite v úrovni krku. Nemusíte si gumičku „omotávať“ toľkokrát ako ženy s rovnými vlasmi, a váš účes bude vyzerať vždy vzdušne a bohato.


 Sponka alebo gumička môže cop „povýšiť“ do vyšších kruhov. Obyčajná látková je vhodná na šport, a naopak štrasová z vás urobí dámu. Pohrať sa môžete aj s kontrastom farby vlasov a sponky. Peknou kombináciu predstavuje blond a svetlo modrá, hrdzavá a zelená alebo čierna a ružová.

Majiteľky vysokého čela nemusia smútiť. Cop pristane aj im. Profesionálni kaderníci odporúčajú v týchto prípadoch hustú ofinu, ktorá čelo perfektne schová. Podľa tvaru tváre zvoľte aj jeho délku. Nezabudnite ovšem, že ten krátky „Natália Oreiro“ je už pasé.

Perfektný cop Vám budú všetci závidieť, jeho výraz má blondínka na jednej z našich fotografií.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.